+38 050 183 38 24
Краснозвездный просп., 186
Фу, як класно! 7 найдивніших фетишів

Фу, як класно! 7 найдивніших фетишів

Форніфілія (дорога, не будеш торшером?)

Це сексуальний потяг до людей, що зображують меблі. Штука з БДСМ один прикидається стільцем, диваном, підставкою для ніг або тумбочкою, а інший користується ним як предметом інтер’єру.

Форніфілія дає можливість випробувати домінування чи підпорядкування. Залежно від того, яку роль вибирає людина — меблі або її щасливий власник.

До речі, термін «форніфілія» вигадав Джефф Горд, еротичний художник. Він захоплювався БДСМ-практиками і постійно шукав нові способи опинитися в домінуючій ролі у сексі. А ще Горд розповідав, що коли він працював інженером на заводі з переробки брухту та бачив шматки металу, одразу уявляв, як можна їх використовувати для знерухомлення жінок. Фантазер. Фетиш – що це таке та причини появи читайте за посиланням https://pyrogiv.kiev.ua/fetish-shho-ce-take/.

Олафактофілія (в душ – без мене)

Іншими словами, фетиш на пахощі. Найчастіше збудження виникає від запахів виділень тіла іншої людини — поту, наприклад. Вони запускають у мозку певні гормональні механізми та сприяють народженню в голові сексуальних фантазій.

Просто казка для тих, чий партнер не дуже любить мццо))

Хієрофілія (чи молилася ти на ніч…?)

У цьому випадку людина порушується від споглядання релігійних символів та будь-якої взаємодії зі святинями, перебування у храмі. А сексуальні фантазії крутяться довкола образів релігійних діячів. Ну не дарма ж у кожному секс-шопі є костюм черниці?

Майже впевнені, що хлопці-хієрофіли не в змозі доглянути жодної серії «Молодого тата» до кінця.

Фу, як класно! 7 найдивніших фетишів

Акротомофілія (тут має бути жарт про Ніка Вуйчича)

Це потяг до людей з ампутованими кінцівками. Важливий момент — акротомофіли одержують задоволення не від заподіяння шкоди та процесу ампутації, а саме від таких кінцівок.

А ми вважаємо, що існування такого фетиша доводить, що кожна людина унікальна і по-своєму прекрасна.

Клімакофілія (я зламав ногу, але, чорт забирай, це того коштувало)

Клімакофіли – це люди, які відчувають сексуальне збудження від падіння зі сходів. І доки вони існують, у травматологів буде багато роботи та історій для сімейної вечері.

Стігіофілія (побачимося в пеклі)

Пам’ятаєте хієрофілів? Так от, у стигіофілів прикол такий самий, але зовсім інший. Ці хлопці збуджуються від однієї думки, що потраплять у пекло, де їх смажити (в усіх сенсах) чорти.

Автофілія (ну як же я гарний)

Це сексуальний потяг, спрямований самого себе. Людина, яка має такий фетиш, захоплена виключно своєю персоною і партнер їй не потрібен. Він збуджується від себе, прекрасного, чудового і просто приголомшливого.

Є відчуття, що у всіх нас є хоча б один такий знайомий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *